PINEC PRO VŠECHNY: TJ Ostrava, Varenska 3098/40a, Ostrava 1

• 20. 05. 2018
  • 17. 06. 2018
  • 29. 07. 2018

AKTUALITY

v sobotu 26.srpna 2017 se v Plzni uskutečnil čtvrtý turnaj letošního Českého poháru vozíčkářů ve stolním tenise , kterého se zúčastnilo ve třech skupinách 44 hráčů . z    našeho oddílu bylo 11 startujících – nejlepšího výsledku dosáhl Adam Kožuch , který vyhrál skupinu C – bramborovou medaili získali Jiří Pleva ve skupině B a Marcel Řezníček ve skupině C – ostatní naši hráči skončili takto : skupina A – 11. Martin Zvolánek 12.Jiří Gronych 17.Bohuslav Rybka   skupina B  - 12. Beata Mentznerová 15.Antonín Hora 17.Jiří Antonín   skupina C – 5. Aleš Adámek a 6.Max Pachomov                              a nejúspěšnějším automobilem byla škoda CITIGO , která přivezla 4. Jirku a vítězného Adama  -  Součástí turnaje byla i předváděcí akce lyžařského trenažéru pro vozíčkáře od firmy Rowline  -    Další turnaj se koná 16.září 2017 v Jilemnici                                               M.

v sobotu 7.října  2017 se v Ostravě uskutečnil 7.turnaj letošního Českého poháru vozíčkářů ve stolním tenise , kterého se zúčastnilo ve třech skupinách 35 hráčů (14+15+7) Z našeho oddílu bylo 11 startujících – nejlepšího výsledku dosáhl Adam Kožuch , který vyhrál skupinu C a druhé místo získali Jiří Pleva ve skupině B a Aleš Adámek ve skupině C – ostatní naši hráči skončili takto :

skupina A – 8.Jiří Gronych 11 Vráťa Hudeček a 13.Bohumil Rybka

skupina B  - 14. Beata Mentznerová a 15.Antonín Hora

skupina C – 4.Marcel Řezníček  5.Maxim Pachomov  a 7. Míša Pokorná

Skupinu A vyhrál Jiří Žák a upevnil si vedoucí pozici , skupinu B vyhrál Filip Nacházel – je to jeho 5vítězství z 5turnajů a bezproblémový  postup do skupiny A – skupinu C vyhrál Adam Kožuch – jeho 4vítězství a do skupiny B mu chybí jen krůček