Sportovní klub vozíčkářů Ostrava

MČR jednotlivců

25.-28.5.2017 - Ostrava

 

 MČR družstev

30.6.-2.7. 2017 - Jilemnice

   

Český pohár

8.4.2017 – Klatovy

22.4.2017 – Mohelnice

24.6.2017 – Cheb

26.8.2017 – Plzeň

16.9. 2017 - Jilemnice

23.9.2017 – Praha

7.10. 2017 - Ostrava

21.10.2017 – Pardubice ( Břehy)

4.11.2017 – Brno         

Průběžné pořadí ČP ve stolním tenise vozíčkářů na webu  SK Moravia Brno

 

Víkendové soustředění v Buňkově:

20.-22.1.2017

24.-26.2.2017

24.-26.3.2017

14.-16.4.2017

 

Týdenní soustředění :

19.8. – 26.8.2017 – Buňkov, Pardubice

 

PINEC PRO VŠECHNY: TJ Ostrava, Varenska 3098/40a, Ostrava 1

 http://ostravskypinec.cz

 

AKTUALITY

v sobotu 26.srpna 2017 se v Plzni uskutečnil čtvrtý turnaj letošního Českého poháru vozíčkářů ve stolním tenise , kterého se zúčastnilo ve třech skupinách 44 hráčů . z    našeho oddílu bylo 11 startujících – nejlepšího výsledku dosáhl Adam Kožuch , který vyhrál skupinu C – bramborovou medaili získali Jiří Pleva ve skupině B a Marcel Řezníček ve skupině C – ostatní naši hráči skončili takto : skupina A – 11. Martin Zvolánek 12.Jiří Gronych 17.Bohuslav Rybka   skupina B  - 12. Beata Mentznerová 15.Antonín Hora 17.Jiří Antonín   skupina C – 5. Aleš Adámek a 6.Max Pachomov                              a nejúspěšnějším automobilem byla škoda CITIGO , která přivezla 4. Jirku a vítězného Adama  -  Součástí turnaje byla i předváděcí akce lyžařského trenažéru pro vozíčkáře od firmy Rowline  -    Další turnaj se koná 16.září 2017 v Jilemnici                                               M.

 

v sobotu 7.října  2017 se v Ostravě uskutečnil 7.turnaj letošního Českého poháru vozíčkářů ve stolním tenise , kterého se zúčastnilo ve třech skupinách 35 hráčů (14+15+7) Z našeho oddílu bylo 11 startujících – nejlepšího výsledku dosáhl Adam Kožuch , který vyhrál skupinu C a druhé místo získali Jiří Pleva ve skupině B a Aleš Adámek ve skupině C – ostatní naši hráči skončili takto :

skupina A – 8.Jiří Gronych 11 Vráťa Hudeček a 13.Bohumil Rybka

skupina B  - 14. Beata Mentznerová a 15.Antonín Hora

skupina C – 4.Marcel Řezníček  5.Maxim Pachomov  a 7. Míša Pokorná

Skupinu A vyhrál Jiří Žák a upevnil si vedoucí pozici , skupinu B vyhrál Filip Nacházel – je to jeho 5vítězství z 5turnajů a bezproblémový  postup do skupiny A – skupinu C vyhrál Adam Kožuch – jeho 4vítězství a do skupiny B mu chybí jen krůček

M.